Jdi na obsah Jdi na menu
 


Halový turnaj ml. přípravky pořadatel TJ Juřinka

6. 3. 2011

Na turnaji kluci skončili na 10.místě. 

halovy_turnaj_ml__pripravky_poradatel_tj_jurinka_-_053.jpg

Pro další fotografie klikněte na úvodní fotku

 

V sobotu 5.3.2011 jsme se zůčastnili turnaje v Zašové vypsaný pro ročník 2003 a mladší. Bylo zde přihlášeno 10 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin po pěti. Skupinu „A“ tvořily týmy Olomouce, Frýdku – Místku, Arsenálu Rožnov, Juřinky a Karolínky-Vel. Karlovic. Do naší „B“ skupiny byly nalosovány: Vsetín, Kopřivnice, Vidče a slovenské Nové Mesto nad Váhom.
Právě slovenský tým byl našim zahajovacím soupeřem a byl po celou dobu lepší. Kluci se srdnatě bránili, ale prudké dělovce pod břevno nezabránili. Výsledek 0:1 byl velmi slušný od týmu, který rozdával ostatním i pětky. Další zápas opět 0:1 s Kopřivnicí jež byla naprosto vyrovnaným soupeřem, ale bohužel jeden využitý brejk soupeře nám srazil vaz. Třetím soupeřem byl Vsetín a do třetice 0:1 bohužel vlastním gólem, ale to se stává i profíkům. Poslední zápas ve skupině s Vidčem skončil 0:0 a tím jsme se dostali na samé dno tabulky a hráli jsme o 9 – 10. místo. Soupeřem nám ze skupiny „A“ byla Karolínka – Vel. Karlovice, se kterou jsme poprve na turnaji vedli 1:0 jediným našim gólem ze hry, který vstřelil Martin Fojtík. Bohužel 2 minuty před koncem soupeř vyrovnal na 1:1 a o posledním místu rozhodovaly penalty. Tady se potvrdila naše střelecká bezmoc, která nás provázela celým turnajem a prohráli jsme 2:1.
Posledním 10. místem jsme byli všichni zklamáni, ale bohužel za celý turnaj dát jediný gól ze hry je málo a nedá se říct, že by si kluci šance nevytvořili. V některých zápasech jsme byli vyrovnaným a dokonce lepším týmem, ale nebylo nám dáno se lépe střelecky prosadit. Závěrem je ale třeba poznamenat něco pozitivního z tohoto turnaje. Celkem ze čtyř turnajů 03 jsme třikrát skončili poslední, ale tentokrát už jsme nedostali od soupeřů 10, 8, nebo 5 gólů. Prohrát ve třech zápasech 0:1 značí, že se zlepšuje práce v obraně a za to je třeba kluky pochválit. Na výhry v zápasech nebo turnajích si musíme ale ještě chvíli počkat. Přesto klukům za podaný výkon děkuji.
Trenér ml. přípravky J. Kopačka
Sestava: Dan Kulíšek, Martin Fojtík, Erik Bodlák, Honza Rydval, Tom Kopačka, Bořek Naňák, Peťa Vilímek, Radovan Holík, Lukin Pešout a Jindra Fojtík
Finálové výsledky:
o deváté místo: Brumov – Karolínka 1:1 na penalty 1:2
o sedmé místo: Juřinka – Vidče 0:1
o páté místo: Arsenál – Kopřivnice 0:0 na penalty 1:0
o třetí místo: Frýdek/Místek – Vsetín 1:0
o první místo: Olomouc – Nové Město n/Váhom 0:2

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Výsledek

(slávek, 6. 3. 2011 15:45)

není rozhodující, je třeba trénovat, hrát i prohrávat - a hlavně naučit se základy fotbalu. Pokud se to dělá poctivě, výsledky přijdou.