Jdi na obsah Jdi na menu
 


Radhošť Cup - Zašová

 
Naši malí borci nás mile překvapili, když na tomto turnaji získali zlaté medaile.
Kluci,blahopřejeme a jen tak dále!!!

radhost_cup_zasova_-_135.jpg

Pro další fotografie klikněte na úvodní fotku
 

  Nejmladší fotbalisti Brumova zavítali v neděli 16.1.2011 na sálový turnaj do Zašové (poblíž Valmezu). Čekala nás zde krásná moderní hala s perfektním povrchem. Turnaje se zúčastnilo 6 mužstev – Vítkovice, Frýdek – Místek, Val. Meziříčí, Rožnov pod Radh. - Arsenál, Kozlovice a Brumov. Hrálo se systémem každý s každým v délce 17 minut, což bylo pro nás hodně náročné ve hře ve čtyřech s 1 náhradníkem.

    Jako první soupeř nám byl nalosován tým Vítkovic, který byl tichým favoritem turnaje. Jenže kluci na ně vletěli a bojovali o každý míč jako draci. Hra se přelévala od jedné branky k druhé, a přestože jsme měli na lavičce pouze jednoho náhradníka, měli jsme většího bojového ducha a po zásluze vyhráli 2:0.

   Další dva zápasy kluci zaslouženě vyhráli a to 4:1 s Valmezem a suverénně s Kozlovicemi 3:0.  Třetí zápas byl opravdovou strhující bitvou, kdy s domácím Arsenálem jsme už vedli 2:0, ale v půli zápasu bylo patrné, jak klukům dochází síly a bylo srovnáno na 2:2. V závěru se klukům podařilo ještě zvýšit na 3:2, ale nejlepší hráč Arsenálu byl k neudržení a několik vteřin před koncem srovnal na 3:3.

   Díky mnoha turnajovým remizím a několika překvapivým výsledkům, nastupovali jsme do posledního zápasu s Frýdkem, se kterým jsme si mohli dovolit i prohrát a 1. místo už nám nemohl nikdo vzít. To jsme samozřejmě klukům neřekli a nechali je bojovat do samého konce. Všechny týmy střídaly celé čtverky a s průměrným soupeřem jsme nemohli vstřelit gól, jelikož už se projevila totální únava a kluci přesto vybojovali krásnou remízu 0:0.

    Díky absolutní únavě zněl jejich vítězný oslavný chorál jako kuňkání žab na brumovském rybníku a za to za všechno  jim moc děkuju!!!

 

Konečné pořadí:   1. Elseremo Brumov

                              2. Vítkovice

                              3. Val. Meziříčí

                              4. Rožnov- Arsenál

                              5. Frýdek – Místek

                              6. Kozlovice

 

Sestava Brumova: Dan Kulíšek, Tom Kopačka, Erik Bodlák, Michal Bureš, Radovan Holík a Jindra Fojtík

 

Trenér ml. přípravky

Josef Kopačka