Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj přípravek ročníku 2003 a ml. „O pohár primátora mesta Nová Dubnica“

8. 6. 2011

   V sobotu 4. června 2011 jsme nepohrdli pozváním k mezinárodnímu turnaji přípravek ročníku 2003 a mladší „O pohár primátora města Nové Dubnice“. Pořadatelem byl místní klub MFK Nová Dubnica, který připravil 2 hřiště na nádherném přírodním pažitu, na kterém nebyly ani stopy po velké bouřce, která se tudy o den dříve přehnala. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 týmů, z toho 5 slovenských - Spartak Trnava, OŠK Trenčianske Stankovce, MFK Stará Turá, AFC Nové Mesto nad Váhom a domácí MFK Nová Dubnica a 2 moravské týmy FC Vsetín a Elseremo Brumov. Hrací systém byl každý s každým po dobu 15 minut.

   Jako první soupeř nám byl nalosován domácí tým z Dubnice. Zápas byl vyrovnaný do 5 minuty, kdy soupeř využil 100% svou jedinou šanci utkání a rázem jsme prohrávali. Od této chvíle jsme soupeře zatlačili, ale bohužel neproměnili 2 gólové  šance a když ani útok třech útočníků na brankáře neskončil gólem, nezbylo nám, než se rozloučit s prohrou 0:1. Další zápas jsme opět prohráli 0:1, kdy nás přehrál opravdu lepší soupeř a pozdější vítěz turnaje – tým z Nového Mesta nad Váhom. Do třetího soupeře ze Staré Turé jsme se zakousli bez respektu a v 9. minutě už jsme zásluhou Radovana a Lukina vedli 2:0, ale v závěru soupeř z penalty korigoval výsledek na 2:1. Dalším a silným protivníkem nám byl tým z Trenč. Stankoviec. Tento zápas byl přesnou, ale opačnou kopií prvního zápasu s Dubnicí, kdy nás soupeř nechtěl pustit za půlku a my z jediného  Lukiho brejku vyhráli 1:0.

   Pak došlo k našemu částečnému oslabení, kdy Martin (na závěr vyhlášen jako nelepší hráč turnaje) s Matesem museli odjet domů na školní vystoupení, a nám zbyl pouze jeden náhradník, což bylo v letním parnu a dusnu málo. Rozhodně hratelnému Spartaku Trnava jsme tak podlehli 1:2 , kdy náš jediný gól dal po rozehrávce z rohu Lukin. V posledním zápase se Vsetínem, jsme se zuby nehty bránili tlaku soupeře, který si šel pro jisté 3 body.      Přestože už všichni sotva chodili, dařilo se nám udržet remízu až do 12 minuty. Pak přišel gól a náš poslední zápas skončil 0:1. Obsadili jsme tak 5. místo a za bojovnost, snahu a výdrž ve vyčerpávajícím dusnu klukům a Marušce děkuji.

 

Naše výsledky:                  Brumov – Nová Dubnica              0:1

                                          Brumov – Nové Město               0:1

                                          Brumov – Stará Turá                  2:1

                                          Brumov – Trenč. Stankovce        1:0

                                          Brumov - Trnava                        1:2

                                          Brumov – Vsetín                         0:1

 

Sestava: Dan Kulíšek, Martin Fojtík, Tom Kopačka, Honza Rydval, Tom Švirák, Maty Polický, Radovan Holík (1 gól), Lukin Pešout (3góly), Vojta Švirák a Maruška Kořenková

 

Konečná tabulka:

1. AFC Nové Mesto nad Váhom          16b                           

2. FC Vsetín                                       13b                            

3. MFK Nová Dubnica                        10b                            

4. Spartak Trnava                                7b      

5. Elseremo Brumov                            6b

6. OŠK Trenčianske Stankovce             3b

7. MFK Stará Turá                               3b

 

Trenér ml. přípravky J. Kopačka