Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj přípravek ročníku 2003 v Trnavě

14. 6. 2011

   V sobotu 11. června 2011 jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje přípravek ročníku 2003 a mladší v Trnavě. Výborně zorganizovaný turnaj měl na svědomí pořádající klub Lokomotiva Trnava, který připravil 2 hřiště pro 10 týmů na nádherné přírodní trávě. Týmy byly rozděleny do 2 skupin A a B po 5, kde hrál každý s každým. Podle umístění v jednotlivých skupinách pak proti sobě nastupovaly mančafty pátý z „A“ proti pátému z „B“, čtvrtý z „A“ proti čtvrtému z „B“ apod. Do skupiny „A“ byla nalosovaná Lokomotiva Trnava A, ŠK Vrakuňa Bratislava, MFK Nová Dubnica, FK Senica, FC Nesyt Hodonín a do skupiny „B“ - AS Trenčín, FC Spartak Trnava,  Lokomotiva Trnava „B“, MFC Viktória Skalica a FC Elseremo Brumov.

   Turnaj pro nás neskončil nijak slavně, kdy po jediné výhře nad Lokomotivou Trnava „B“ 2:1  jsme obsadili ve skupině 4. místo. V boji o 7 – 8.místo se nám ze skupiny „A“ postavila Vrakuňa Bratislava. Do poloviny zápasu si oba týmy vytvořili několik gólových šancí, ale ani jeden je nebyl schopen využít. Ve 12 min však nastal zlom, kdy jsme obdrželi první branku. Za nádherného pro nás však vyčerpávajícího počasí a s pouze 2 náhradníky tato branka kluky složila a naopak tým Vrakuňe to nabudilo a vstřelil nám ještě další 2 góly.

   Cestu zpět kluci skoro celou prospali, to znamená, že se snažili, vydali ze sebe maximum a za to jim patří po právu velký dík.

 

Naše výsledky:                    Brumov – Trenčín                      0:4

                                          Brumov – Skalica                       0:3

                                          Brumov – Loko Trnava „B“        2:1

                                          Brumov – Spartak Trnava           1:3

                                         

    o 7 – 8. místo                  Brumov – Vrakuňa Bratislava      0:3

 

 

Sestava: Dan Kulíšek, Martin Fojtík (1 gól), Tom Kopačka, Honza Rydval, Maty Polický, Radovan Holík, Lukin Pešout (2 góly), Peťa Vilímek, Erik Bodlák

 

Konečná tabulka:

1. MFC Viktória Skalica                                   

2. FK Senica                                      

3. MFK Nová Dubnica                                 

4. AS Trenčín                                     

5. Lokomotiva Trnava „A“

6. Spartak Trnava

7. Vrakuňa Bratislava

8. Elseremo Brumov

9. Lokomotiva Trnava „B“

10. FC Nesyt Hodonín

 

Sepsal: trenér ml. přípravky J. Kopačka